Arentek Dijital Dönüşüm Ofisi

Arentek Dijital Dönüşüm Ofisi


Üretmek ve başarmak için vazgeçmeden çalışmak.

Projelerinizin en iyi sonuca ulaşabilmesi için, fizibilite aşamasından projenin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerde müşterilerimizin bütün tecrübelerimizden faydalanmasını sağlıyoruz. Zorlu inşaat süreçlerini proaktif yaklaşımlarımızla yöneterek, projelerinizin hedeflerine zamanında, bütçe içerisinde ve beklenen kalite standartlarında ulaşmasını sağlıyoruz. En büyük hedefimiz ise sizlerin güvenini kazanarak uzun soluklu bir çözüm ortağınız olmak ve sizlere projelerinizde katma değer sağlayabilmektir.

Projelerinizde verimliliği arttırabilmek ve riskleri en iyi şekilde yönetebilmek için dijital dönüşüme önem veriyoruz. Sektörün önde gelen dijital proje yönetim platformlarını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Gelişmiş dijital proje yönetim altyapımız sayesinde projeleriniz daima kontrol altında.

Hem kurumsal hem de operasyonel BT, uyumlu ve verimli bir iş yürütmede giderek daha önemli hale geliyor. Her BT yatırımının iş sonuçlarını en üst düzeye çıkaran etkin proje liderliği ve portföy yönetimi aracılığıyla BT'nin işletmeyle etkin bir şekilde ortak olmasına yardımcı olabiliriz.

Akıllı Çözümler


Akıllı Şehir Teknoloji Çözümleri
Akıllı Otopark Yönetim Sistemi Çözümleri
Akıllı Bina Teknolojileri Otomasyon Sistemleri
Yazılım Entegrasyon Çözümleri
ERP Entegrasyonu Çözümleri
Yapay Zeka Uygulama Çözümleri

10%