Enerji

Geleceğe güvenli temiz enerji

Arentek, uzman mühendis kadrosuyla ile girdiği her projeye katmadeğer sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Enerji

Arentek, Elektrik, mekanik ve zayıf teknolojileri üzerine uzman mühendis kadrosu ile kurulmuş bir yapı iken Avrupa'da ve tüm dünyada gelişmeye başlayan güneş enerjisi potansiyelinin daha verimli ve yaygın bir şekilde kullanılması amacıyla 2018 yılında enerji sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Girdiği her projeye katmadeğer sunan mühendis kadrosuyla GES projeleri ile ilgili tüm planlama, üretim analiz hesaplamaları, uygulama ve santralin şebekeye bağlanması aşamalarında mühendislik ve kurulum süreçlerinde müşterilerimiz için en doğru, en verimli ve fizibilitesi en uygun sistemi sunmayı kendine ilke edinmiştir. .

Santralin ekonomik ve finansal olarak değerlendirilmesi, santral yerleşimi ve enerji üretim hesaplamalarına bağlıdır. Değer mühendislerimiz, bu doğrultuda santralin minimum 25 yıllık enerji üretim hesabını yaparak sistemin ekonomik optimizasyonu üzerine yoğunlaşmaktadır.

Güneş paneli, inverter ve taşıyıcı sistemler dahil santralde kullanılacak tüm ekipmanın seçiminde güvenilir, kaliteli ve alanında uzmanlaşmış kurumlarla çalışarak projeleri hem müşterilerimiz hem de bankalar nezdinde en düşük risk sınıfında olacak şekilde tedarik etmekteyiz.

Hizmetler

Elektrik Mühendisliği Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Mekanik Mühendisliği Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Güneş Enerjisi Mühendisliği Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Güneş Santrali EPC

Güneş Panelleri

Hizmet Kapsamımız

- Danışmanlık ve Proje Yönetim Hizmetleri
- Proje Uygulama Taahhüt Hizmetleri
- Servis ve Koruyucu Bakım Hizmetleri
- Devreye Alma Hizmetleri
- Enerji Kalitesi İyileştirme Hizmetleri
- İşletme ve Yönetim Hizmetleri