Elektronik Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz Güvende

Dünya genelinde yerli ve yabancı birçok elektronik güvenlik üreticisi ile stratejik iş oraklığı yapan Arentek Mühendislik çözüm noktasında geniş bir yelpaze sunuyor.

Elektronik Güvenlik

Arentek olarak elektronik güvenlik ve altyapı sistemleri konusunda sahip olduğu tecrübe ile müşterilerimizin ihtiyaçların belirleyip, efektif çözümler sunuyoruz.

Proje topolojisinin oluşturulması ve gereken autocad çizimlerinin yapılması konusunda kendi uzman ekibiz ve rekabetçi ürün kataloğuna sahip global ölçekli üreticilerle iş ortaklığı yaparak çalışıyoruz.

Bu sayede ürün tedariğinden, kurulum ve eğitime kadar güvenlik alanında uçtan uca çözümler çözümler sunarak projelere katmadeğer sunarken aynı zamanda müşterilerimizin güven içinde teknolojiyi kullanmasını sağlıyoruz.

Amacımız, proje koordinasyon hizmeti sunma imkânımız olması sebebiyle riskimizi doğru şekilde yöneterek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermektir.

Elektronik güvenlik ve teknoloji alanındaki küresel ve geniş bağlantı ağıyla, profesyonel ürünleri sunarken bayi ağı sistemi ile lokasyonda keşif ve risk analizinin yapılması ve proje için donelerin alınması süreçlerini bire bir yönetiyoruz.

Stratejimiz, çeşitli güvenlik üreticisiyle çalışarak, dünya genelinde talep gören tüm orijinal ve yazılımları ve bu süreçlerde kullanılan çok çeşitli sarf malzemelerini müşterilerimize ve tedarik ağımıza rekabet gücü sağlayarak tedarik etmektir.

Çözümler

Video İzleme Sistemleri

Çevre Güvenlik Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Seslendirme ve Anons Sistemleri

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

X-Ray Bagaj Kontrol ve Metal Algılama Sistemleri

Hizmetler

Neler Yapıyoruz?

Keşif & Projelendirme

Her projenin kendine ait ihtiyaçlarını tespit ederek özgün mühendislik fikirleri ile tasarlıyoruz. Her projenin benzersiz olduğunu ve kendine ait benzersiz özellikleri olduğuna inanıyoruz. En iyi sonucu elde etmek için müşterilerimizle çalışmayı, ihtiyaçlarını doğru ve güvenilir ürün seçimi, kontrollü maliyet ve yönetilebilir servis imkânı ile sunmayı tercih ediyoruz. Proje alanları kullanıcı ile keşfedilerek talepler doğrultusunda elektronik güvenlik tasarım ve altyapı ekibi ile incelenir ve kullanıcının talepleri, hayal gücü, konsept, işlevsellik ve mevcut yapı gibi kriterler göz önünde bulundurularak projelendirilir.

Projeler, isteğe bağlı olarak 2D ve 3D formatlarında da sunulur. Talep edilmesi halinde proje uygulanır ve hayata geçirilir.

Kurulum & Devreye Alma Hizmeti

Mühendislerimiz hem yurt içi hem de yurt dışındaki birçok kurulum ve devreye alma görevinde edinilen kapsamlı pratik deneyimleri sayesinde boyut veya karmaşıklığa bakılmaksızın, kritik iş gereksinimlerini karşılayabilir. Servislere, tam kurulum, test etme, yerinde yapılandırma ve devreye alma yoluyla başlatma süreci dahildir. Kusursuz kurulum kalitesi, uygulama, maliyet yönetimi ve güvenlik, bugün ve ekipmanınızın tüm kullanım ömrü boyunca Arentek periyodik bakım ve servis hizmetinden de faydalabilirsiniz.

Bakım ve Servis Hizmeti

Yerinde kurulum ve devreye alma işlemi sonrası müşterinin ihtiyacı anında orijinal parçalarla tüm ürün ve hizmetlerimiz kapsamında periyodik bakım, arıza tespit, ürün değişimi işlemlerini en hızlı şekilde temin edebilirsiniz.