Neden Arentek

Hakkımızda


10+ yıllık tecrübe ile geleceğe güvenle…

Kurulduğu günden bu yana sağlam temellerin üzerinde yükselen Arentek, lokomotif sektörü olan teknoloji alanında ve uzman kadrolar eşliğinde girişimlerde bulunduğu "finans, inşaat, otomotiv, enerji, ve turizm" alanında altına imzasını attığı her mühendislik hizmetinin, Türkiye'yi ve hizmet ettiği Avrupa ülkesinin normlarını ve insanını temsil ettiği bilinciyle başarılı hizmetlerini ve yatırımlarını sürdürerek istikrarlı bir şekilde büyüyor.

Arentek, hızla gelişen teknoloji altyapısının kurulmasında, geliştirilmesinde ve bu sayede daha kaliteli bir yaşama ulaşılmasında ve hizmet verdiği tüm sektörlerin üstlendiği rolün bilinciyle çalışan kontrollü büyüme yapısına sahip kültüre sahiptir.

Sektörün dünya çapında bir oyuncusu niteliğiyle de değişen dinamiklere optimum çözümleri sunmak adına, sürekli olarak teknolojisini yeniliyor; bilgi birikimini ilerilere taşıyor. Öğrenmek, araştırmak, geliştirmek, yenilenmek ve bu birikimleri en uygun koşullarda hayata geçirmek, Arentek'in temel hedefleri arasında yer almakta.

Sektördeki çalışmalarını sadece kuruluş merkezi olan Türkiye ile sınırlı tutmayan Arentek, grup şirketleri ve iş ortaklığı sistemi ile başta Hollanda olmak üzere iş ortaklıkları aracılığı ile İngiltere, Fransa, Belçika, Almanya gibi birçok Avrupa ülkesinde, Rusya Federasyonu ve Türk Cumhuriyetlerinde sağlam ve istikrarlı bir grafik çizerek dünya çapında da tercih edilen, başarılı ve güvenilir bir marka olarak çalışmanın azmini sergilemekte.


"Doğru zamanda doğru büyüme… "

Stratejik iş ortaklıkları ile birlikte istikrarlı bir biçimde büyümeyi sürdüren ve geçmişinden edindiği tecrübe ile bulunduğu tüm iş kollarında her yeni projeyle birlikte teknik yeterlilik ve kapasite kullanımını da arttırıyor.

Kadrolu ve proje bazlı olarak genç, dinamik, akademik eğitimli yönetim kadrosu ve sektörünün öncü firmalarında başarılı iş tecrübelerine sahip mimarlar, mühendisler, inşaat yöneticileri, müfettişler, proje yöneticileri, tahminciler, sertifikalı profesyonel muhasebeciler, yönetim danışmanları, finansal analistler, satın alma uzmanları, sistem konfigürasyon uzmanları ve inşaat denetçileri ve profesyonel teknisyenlerden oluşan insan kaynakları ekibine sahip Arentek, rekabetçi piyasa şartlarında öncü grup olmak için "En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır!" prensibiyle hareket ederek farkındalığını ortaya koyuyor.

Profesyonel ilişkileri ve ticari iş ortaklıkları ile kurumsal bankalar ve finans kuruluşları ile uzun vadeli ortaklık ve iş birliği anlayışına dayalı ilişkiler geliştirmekte olan Arentek, farklı ölçeklerdeki projelerine ulusal ve uluslararası kuruluşlardan en iyi koşullarda finans desteği sağlayabilecek kredibiliteye sahiptir.

10%