İnşaat

Yapınıza değer katmak asli görevimiz.

Hedefimiz İleri teknoloji odaklı yönetim anlayışı ile katma değerli projeler üretmektir.

İnşaat

Arentek mühendislik inşaat yönetimi, yatırım fizibilitesi, tasarım yönetimi ve ihale & satınalma yönetimi konusunda modern ve gelişen teknoloji ile profesyonel hizmetleri sunabilmek için konusunun uzmanı isimlerin bir araya gelerek oluşturduğu bir mühendislik şirketidir.

Şirketimiz, İleri teknoloji odaklı yönetim anlayışı ve mühendislik altyapısıyla değer yaratma ve bu değerleri paylaşma prensibi ile katma değerli projeler üretmeyi hedeflemektedir. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, takım çalışmasının ve güvenilir iş ortaklarının kurumsallık anlayışı ve deneyimlerin güçlü sinerjisi ile gelişmektedir.

Yetenekli ve tecrübeli ekibimizle yenilikçi projeleri hayata geçirmek sahip olduğumuz en önemli özelliğimizdir. Başladığı her işi takım çalışması ile güvenilir bir şekilde tamamlayan, müşteri Odaklı ve verimliliği merkez alan yönetim yaklaşımımızla iş ortaklarımızın, yatırımcı ortaklarımızın ve çalışanlarımızın yüksek motivasyon ve mutluluğu ile gelişerek ve geliştirerek geleceğe doğru yürümektedir.

Hedefimiz, tüm projelerimizde mühendislik kalitesi sağlamak ve hem Türkiye'de hem de Avrupa'da hizmet verdiğimiz tüm ülkelerin gelişmesine gereken katkıyı yapmaktır.

FAALİYET ALANLARIMIZ

  Prestijli Konut Projeleri

  İş Merkezleri

  Alışveriş Merkezleri

  Lüks Oteller

  Eğitim Yapılar

  Endüstriyel Yapılar

Yatırım Fizibilitesi

Henüz fikir aşamasında olan bir projenin tüm süreçlerinde hukuki, mevzuat ve altyapıda dahil projeyi etkileyebilecek tüm unsurlar kapsamında detaylı ancak varsayımlara dayalı yaklaşık maliyet ve hasılat tahminlerinin oluşturulması, bunlara dayalı projenin ticari ve işleyiş değerinin belirlenmesi.Mimari Yönetimi

İşveren beklentilerine ve projenin gereklerine uygun olarak bir projenin konsept aşamasından, uygulama aşamasına kadar birden çok pprje disiplinine aktarılarak yönetilmesi.

İhale ve Satınalma Yönetimi

Tasarım sürecinde oluşturulan projelerin uygulanma aşamasına geçmesi için uygulanacak proje methoduna uygun olarak gerekli görülen ve işveren beklentilerine uygun olarak etik kurallar kapsamında yönetilen Tedarikçi & Yüklenici iş ortaklığı seçim süreçtir.

İnşaat Yönetimi

Proje sahibinin beklentilerine uygun olarak tasarlanan ve oluşturulan inşaat yönetim modeli projenin tüm inşaat sürecinin işveren adına zaman, maliyet ve operasyon süreçlerinin yönetilmesi.

- Saha Yönetimi
- Kalite Yönetimi
- Bütçe Yönetimi
- Sözleşme Yönetimi
- İş programı Yönetimi
- Dokümantasyon Yönetimi