Teknoloji

Teknoloji aklın cesaretidir

Arentek, uzman mühendis kadrosuyla ile girdiği her projeye katmadeğer sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Teknoloji

Arentek, ileri teknoloji odaklı yönetim anlayışı ve mühendislik altyapısıyla değer yaratma ve bu değerleri paylaşma prensibi ile katmadeğerli projeler üretmek için teknoloji sektöründe hizmet vermektedir. Yenilikçi ürün ve servisleriyle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran Arentek; vizyonu, iş yapış şekli, paydaşlarına verdiği değer ile sektöründe başarı ile varlığını sürdürmektedir.

Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile güçlü stratejik ortaklılar geliştiren ve üretici ilişkileri yönetim sistemini kuran Arentek teknoloji grubu müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek etkin bir ekosistem oluşturmaktadır.

Bankacılık ve finans, üretim, kamu, perakende ve enerji başta olmak üzere birçok farklı sektörde lider şirketlerin güvenilir yeni nesil teknoloji ortağıdır. Müşterilerine kaliteli teknoloji çözümleri ve profesyonel hizmetler sağlayarak katma değer yaratmayı amaç edinmiş olan Arentek, müşterilerinin rekabette öne geçmelerine, iş verimliliklerini ve sürekliliklerini artırmalarına, ürün ve hizmet üretim giderlerini azaltmalarına ve yeni büyüme alanları keşfetmelerine katkı sağlamaktadır.

Arentek, müşterileri için değer yaratan, geleceğe ışık tutan stratejik sektörel bakış açısı, pazar odaklı ürün yönetimi yaklaşımı ve teknoloji ihtiyaçlarına en iyi şekilde yön veren Ar-Ge ve inovasyon gücü ile yeni dönüşümlere hazır olacak.

Hizmetler

Neler Yapıyoruz?

Kurumsal Çözümler

Kablolu ve Kablosuz Network Çözümleri
Ağ ve Veri Güvenliği Çözümleri
Sistem Yönetimi ve İzleme Çözümleri
Veri Depolama ve Yedekleme Çözümleri
Sanallaştırma Çözümleri
Ses ve Görüntü Teknoloji Çözümleri
Ağ Operasyon Merkezi Çözümleri

Proje Yöneti̇m Ve İş Uygulamaları Çözümleri

Proje Tasarım ve Yönetim Hizmeti
Bilgi Güvenliği Danışmanlık Hizmeti
İş Sürekliliği Danışmanlık Hizmeti
Kurumsal Perfomance Yönetimi Hizmeti (EPM)
Müşteri İlişkileri Yönetim Hizmeti (CRM)
İş Süreçleri Yönetimi Hizmeti (BPM)

Profesyonel Servisler

Sözleşmeli Bakım ve Destek Servisleri
BT Optimizasyon ve Servis Yönetimi
Dış Kaynak Kullanım Servisi